PracaOferty pracy Wólka Kosowska › Pracownik działu transportu

Kto szuka:

Polcar P.P.H.

Stanowisko:

Pracownik działu transportu

Lokalizacja:

Wólka Kosowska, k/ Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Planowanie wizyt w serwisach.
  • Raportowanie i monitorowanie tras kierowców.
  • Współpraca z serwisami samochodowymi.
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów firmowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doskonała znajomość programu Excel – warunek konieczny.
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Prawo jazdy kat C (kod 95) oraz praktyka -będzie dodatkowym atutem.
  • Karta kierowcy oraz aktualne uprawnienia.
  • Znajomość podstaw mechaniki.
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Program wdrożeniowy.
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych  wypoczynków dzieci, świąteczne karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe).
  • Bezpłatny catering.
  • Dostęp do programu MultiSport, pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na  preferencyjnych warunkach, dostęp do PPE.
  • Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie oraz monitorowany pracowniczy parking.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Polcar P.P.H.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy