PracaOferty pracy Raszyn › Mł.Specjalista ds. Obsługi Klienta | język niemiecki | Sękocin Stary

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Mł.Specjalista ds. Obsługi Klienta | język niemiecki | Sękocin Stary

Lokalizacja:

Raszyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów z branży serwisowej poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Miejsce pracy: Sękocin Stary k. Pruszkowa

Zakres obowiązków:

  • Mailowa obsługa klienta w języku polskim i niemieckim
  • Obsługa zgłoszeń w wewnętrznym systemie
  • Udzielanie informacji klientom

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego m.in. na poziomie A2 - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta
  • Komunikatywność, otwartość i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu Office 365

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Długofalową współpracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00 - 17.00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Obsługa klienta / Call center