eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tczew › Technik Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Tczew

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

- bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w produkcji (praski ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące),

- lokalizowanie i diagnozowanie usterek,

- przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń znajdujących się w części produkcyjnej,

- wykonywanie cyklicznej konserwacji, przeglądów technicznych i kalibracji narzędzi i urządzeń,

- wsparcie pracowników produkcyjnych,

- rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: elektrotechnik, automatyk, mechatronik, elektronik lub podobne,

- znajomość komponentów elektronicznych i technik pomiarowych,

- doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych (preferowane w obszarze produkcyjnym),

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej (znajomość rysunku technicznego),

- podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Office,

- mile widziane uprawnienia SEP E1/D1 (grupa elektryczna) lub gotowość do ich uzyskania/odnowienia.

- znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta),

- pracę jednozmianową 8-16 (poniedziałek-piątek),

- dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),

- infolinię dla pracowników (bezpłatne porady prawne, finansowe i psychologiczne),

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji,

- współpracę ze specjalistami i inżynierami, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł