eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódzkie › Marketplace Manager

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Marketplace Manager

Lokalizacja:

Łódzkie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Łódzkie
NR REF.: 1185455

Twoja następna firma
Naszym klientem jest jedna z największych firm w Polsce działająca w branży Fashion, której produkty (odzież, buty i akcesoria) ciesząca się dużym zainteresowaniem konsumentów.
Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie oraz realizację strategii sprzedaży w kanale marketplace (rynek Polski oraz rynki zagraniczne), a także realizację innych wskaźników efektywności (KPIs) i wdrażanie nowych rozwiązań biznesowych w celu zwiększenia sprzedaży i ekspansji na nowe rynki i marketplaces. Do odpowiedzialności nowego pracownika należeć będzie zarządzanie zespołem oraz nadzorowanie i koordynowanie procesów związanych z funkcjonowaniem towarów w wybranych marketplaces.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie zawodowe na podobnym lub tożsamym stanowisku w eshopie, lub marketplace (mile widziani kandydaci z branży fashion lub beauty). Istotna jest znajomość najnowszych narzędzi e-commerce oraz umiejętność ich skutecznego wykorzystania, a także znajomość mechanizmów kampanii reklamowych, narzędzi analitycznych (obszar e-commerce oraz social media). Od Kandydatów wymagamy płynnej znajomości języka angielskiego ze względu na codzienny kontakt z kolegami w innych krajach. Szukamy osoby otwartej, gotowej do samodzielnego podejmowania decyzji, profesjonalnej, zaangażowanej, skutecznej w działaniu, zmotywowanej, swobodnie poruszającej się w biznesie, zorientowanej na wyniki. Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające doświadczanie zawodowe w zarządzaniu zespołem.
Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje ciekawą i dającą wiele możliwości pracę dla jednej z bardziej cenionych marek. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę o Pracę, pracę w systemie hybrydowym, konkurencyjne wynagrodzenie. Pakiet dodatkowych benefitów m.in.: dofinansowanie karty sportowej Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczanie na życie, zniżki pracownicze.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Marketing / Reklama / PR