PracaOferty pracy › Pomocnik produkcyjny - pralnia przemysłowa

Kto szuka:

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Stanowisko:

Pomocnik produkcyjny - pralnia przemysłowa

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(mile widziane pary)

DARMOWE ZAKWATEROWANIE!

Aktualne lokalizacje w Niemczech: m.in. MonachiumSimmern, Warburg, Bad Oldesloe, Creussen, Lauterbach, Malbergweich, Beelitz

Wymagania stawiane pracownikowi:

Opis pracy:
  • Proste, pomocnicze prace na produkcji w zautomatyzowanej pralni
  • Układanie, rozwieszanie, sortowanie odzieży / tekstyliów
  • Pakowanie towaru
  • Inne powtarzalne prace niewymagające doświadczenia ani znajomości języków obcych
Wymagania:
  • Mile widziane grupy / pary mobilne (!) - własny samochód używany jest tylko w celu dojazdów do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania
  • KAŻDA PARA/GRUPA MIESZKA ORAZ PRACUJĘ RAZEM NA TEJ SAMEJ ZMIANIE (!)
  • Znajomość języka oraz doświadczenie nie jest wymagane
  • Brak ograniczeń wiekowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na bazie niemieckiego prawa pracy i płacy, z gwarantowaną (pełnoetatową) ilością godzin
  • W PEŁNI DARMOWE ZAKWATEROWANIE! (każda para/grupa mieszka i pracuje razem!)
  • Stabilne miesięczne wynagrodzenie (wypłacane do "10-tego")
  • Możliwość wzięcia zaliczki w 1 miesiącu
  • System dodatków godzinowych oraz premii (np. za pracę w dziale Schmutzseite)
  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
  • Dodatkowa prywatna opieka medyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Lekarz Kardiolog Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dekarz / Stolarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Przepisy o urlopach wypoczynkowych zawierają kilka uprawnień, o których najczęściej przypominamy sobie dopiero w okresie wakacyjnym. Pierwszym z nich jest prawo pracownika do co najmniej jednej części wypoczynku trwającej nie mniej niż 14 ...

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?