PracaOferty pracy Łomianki › Księgowa / Księgowy z językiem angielskim

Kto szuka:

Abramis Sp. z o.o.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy z językiem angielskim

Lokalizacja:

Łomianki, ul. Łąkowa 52a

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów (głównie walutowych)
  • rozliczanie wydatków pracowniczych, w tym delegacji
  • rozliczanie kart służbowych
  • kontrola dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym
  • przygotowywanie płatności w systemie SDD
  • księgowanie wyciągów bankowych (walutowych)
  • comiesięczna weryfikacja i uzgadnianie kont
  • aktywne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu finansów lub księgowości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (WARUNEK KONIECZNY)
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań
  • chęć nauki i rozwoju
Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawą pracę w zgranym zespole i docelowo dużą samodzielność w działaniu
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet medyczny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Abramis Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt