eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Handlowiec

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Warszawie S.A.

Stanowisko:

Handlowiec

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Modlińska 17

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Siedziba Spółki: Warszawa ul. Modlińska 17

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane jest:
  • wykształcenie min. średnie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku w branży budowlanej,
  • znajomość lokalnego rynku remontowo-budowlanego,
  • umiejętność sprzedaży i negocjacji,
  • realizacja planów sprzedażowych i współtworzenie ofert handlowych,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.
Oczekiwany profil kandydata:
  • umiejętność organizacji pracy,
  • determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • zaangażowanie i gotowość do niekonwencjonalnych działań,
  • otwartość i elastyczność,
  • dbałość o wizerunek firmy oraz o dobre relacje z Klientem.

Firma oferuje:

Po zatrudnieniu proponujemy Ci:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Koordynator Placówki Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierowca C+E

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Warszawie S.A.

branże: Sprzedaż