eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Doradca Klienta

Kto szuka:

BEL-POL

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Doradztwo w zakresie wyboru produktów i usług w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz.
  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Dbanie o estetyczną i aktualną ekspozycję.
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy w handlu.
  • Umiejętność inicjowania i budowania pozytywnych relacji.
  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.
  • Gotowość do uczenia się nowych rzeczy.
  • Pozytywne nastawienie.
  • Rzetelność i odpowiedzialność.
  • Znajomość środowiska Office 365.
  • Gotowość do pracy w godzinach otwarcia salonu.
Mile widziane
  • Wiedza z zakresu podłóg i drzwi.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i comiesięczne premie.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe, pozwalające na uzyskanie samodzielności.
  • Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za 1 zł.
  • Karty MultiSport i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • Rabat na zakup asortymentu sklepu na własny użytek.
  • Pracę w zespole fachowców, dającą możliwość uczenia się od najlepszych.
  • Imprezy firmowe integrujące z pracownikami i partnerami handlowymi.

Jeśli zależy Ci na stabilizacji i pracy z najlepszymi fachowcami w branży, dołącz do nas!

Więcej o nas:

www.bel-pol.pl

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: BEL-POL

branże: Sprzedaż