eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Księgowa / Księgowy

Kto szuka:

FROG MS DELKO SP Z O.O.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Kraków, ul. Biskupińska 5a

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych krajowych do systemu finansowo-księgowego
  • Uzgadnianie i rozliczanie należności oraz zobowiązań
  • Wprowadzanie i księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych
  • Kontrola prawidłowości oraz księgowanie dokumentów PZ i faktur zakupu
  • Księgowanie rezerw przychodowych i kosztowych
  • Uzgadnianie not konsolidacyjnych
  • Sprawozdawczość do GUS
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, rzetelność, dokładność i dociekliwość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office – w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w Dziale Finansowo-Księgowym spółki handlowej przy wsparciu zespołu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: FROG MS DELKO SP Z O.O.

branże: Księgowość / Audyt