PracaOferty pracy Niepołomice › Inżynier projektu ds. planowania procesów logistycznych

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier projektu ds. planowania procesów logistycznych

Lokalizacja:

Niepołomice

małopolskie

Zadania:

  • Zarządzanie projektami logistycznymi zaczynając od początkowej koncepcji aż do ostatecznej akceptacji (koncentrowanie się na kosztach i solidnych łańcuchach dostaw)
  • Praca w międzynarodowych jednostkach planowania w interdyscyplinarnych zespołach
  • Reprezentowanie interesów logistyki firmy
  • Tworzenie koncepcji, opisów oraz specyfikacji dla zewnętrznych dostawców usług logistycznych i koordynowanie ich działania
  • Nadzorowanie i koordynowanie wewnętrznych logistyków, zewnętrznych dostawców usług logistycznych i zewnętrznych dostawców usług planowania
  • Przygotowywanie FMEA oraz zatwierdzanie procesów logistycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym/ technicznym
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami logistycznymi
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Skrupulatność oraz dokładność
  • Umiejętności organizacyjne, ustalanie priorytetów oraz wielozadaniowość
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Motywacja i gotowość do pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku projektowym
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie roczne
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
  • Praca hybrydowa
  • Dofinansowanie studiów/ kursów językowych
  • Dofinansowanie posiłków
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia