eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Rzepin › Starszy referent

Kto szuka:

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze

Stanowisko:

Starszy referent

Numer referencyjny:

44584

Lokalizacja:

Rzepin

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

1. wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych,
2. zagrożenie korupcją,
3. praca przy komputerze,
4. bariery architektoniczne – brak wind i podjazdów.

Zakres zadań

  • prowadzenie postępowań odwoławczych w sprawach dotyczących wysokości zobowiązań podatkowych oraz odsetek za zwłokę w podatku od gier, w podatku akcyzowym w obrocie krajowym i nabyciu wewnątrzwspólnotowym, podatku od wydobycia kopalin oraz opłaty paliwowej, a także prowadzenie postępowań odwoławczych w przedmiocie wymierzenia kary pieniężnej, o której mowa w ustawie o grach hazardowych, w celu prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów;
  • przygotowanie projektów odpowiedzi na skargi do sądu administracyjnego oraz projektów pism procesowych, opracowywanie wniosków o wniesienie skarg kasacyjnych, w celu wykazania prawidłowości działania organu podatkowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność argumentowania
  • umiejętność obsługi komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy praca
    POPRZEDNIA OFERTA Referendarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inspektor weterynaryjny

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2019-03-15

    do końca oferty: 4 dni

    pracodawca: Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze

    branże: Administracja publiczna

    Praca - wiadomości i porady

    • Zarobki prezesów banków w 2017 roku

      Zarobki prezesów banków w 2017 roku

      W związku z ostatnimi zmianami w Ustawie z dnia 9 czerwca 2016 r. o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami, temat związany z płacami w zarządach i radach nadzorczych zyskał na popularności. Do 21.03.2017 ...

    • 22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

      22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

      Już 22 listopada 2018 roku czeka nas zmiana w prawie pracy. Według niej niektóre umowy o pracę zawarte na czas określony automatycznie przekształcą się w umowy stałe, czyli na czas nieokreślony.

    • Wyzwania pracownika contact i call center

      Wyzwania pracownika contact i call center

      Jak powinien być pracownik zatrudniony w telefonicznej obsłudze klienta? Z badania, które Ipsos zrealizował dla firmy Wonga wynika, że w cenie jest przede wszystkim konsekwencja, ale także uprzejmość oraz stanowczość. Badani wskazują ...

    • Przeciętne wynagrodzenie II 2019

      Przeciętne wynagrodzenie II 2019

      Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w lutym 2019 roku wyniosło 4949,42 zł. To nieco ponad 17 złotych więcej niż w poprzednim miesiącu i ...

    • Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

      Rozmowa kwalifikacyjna. O to pracodawca nie może zapytać

      Czy planuje pani dzieci? Na kogo pan głosował? Pali pan papierosy? To pytania, których pracodawca nie może zadać. Dlaczego? Bo łamie prawo.