eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Pomoc kuchenna (K/M)

Kto szuka:

Ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Stanowisko:

Pomoc kuchenna (K/M)

Numer referencyjny:

PK/0424/ISSSM

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoja misja

Będziesz dbać o czystość naczyń, zastawy stołowej, pomieszczeń kuchennych oraz właściwego funkcjonowania sprzętu kuchennego, dzięki czemu nasi goście będą mogli czerpać kulinarne doznania z naszego menu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu
  • Porządek i higiena to Twoje mocne strony. Jeśli znasz zasady HACCP, to jest to plus
  • Sprzęty kuchenne nie są Ci obce
  • Znasz język polski w stopniu komunikatywnym
  • Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Chcesz się rozwijać
  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

Firma oferuje:

Jak o ciebie zadbamy
  • Zaproponujemy współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Cieśla Szalunkowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kelner (K/M)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Ibis Styles Szczecin Stare Miasto

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering