PracaOferty pracy Czerwieńsk › OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH: FREZER NARZĘDZIOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH: FREZER NARZĘDZIOWY

Lokalizacja:

Czerwieńsk

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0349

Obowiązki:

obsługa frezarek manualnych - wykonywanie wyrobów na podstawie przygotowanych procesów technologicznych,
praca z dokumentacją techniczną,
wykonywanie serii wyrobów, w tym udział w pracach nad prototypami wyrobów,
dokonywanie pomiaru i bieżącej kontroli jakości.

Firma zapewnia kompleksowe szkolenia z zakresu:
- obsługi procesów technologicznych (frezowanie, toczenie, dobór narzędzi i obsługa urządzeń),
- pracy z cyfrowymi narzędziami pomiarowymi,
- pracy w systemach jakościowych ISO

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie techniczne, szlifierz, modelarz, szlifierz narzędziowy, frezer, tokarz lub pokrewne, minimum 2 lata doświadczenia jako operator maszyn skrawających, precyzja i systematyczność, zdolności manualne, znajomość rysunku technicznego i pracy na jego podstawie, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikromilimetr, dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym (7-15)

Miejsce pracy: Składowa 5B, 66-016 Czerwieńsk, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv wysyłać na adres e-mail

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.lfc.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-10

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura