eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasień › ASYSTENT RODZINY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ASYSTENT RODZINY

Lokalizacja:

Jasień

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0228

Obowiązki:

praca z rodziną i dziecmi, plany pracy, udzielenie pomocy w poprawie sytuacji życiowej, rozwiązywanie problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych z dziećmi, wspieranie aktywności społecznej, pomoc w poszukiwaniu pracy itp.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika , socjologia, pokrewne

Pozostałe wymagania:

  • spełnienie art. 112 ustawy o wspieraniu rodziny,empatia

Miejsce pracy: Ul. XX - Lecia 20, 68-320 Jasień, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA RTR Accountant Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-16

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia