eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Pracownik Hali (Działy Zimne)

Kto szuka:

Selgros Cash&Carry

Stanowisko:

Pracownik Hali (Działy Zimne)

Numer referencyjny:

PRACOWNIK HALI (zimne)

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej,
  • transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • udział w cyklicznych inwentaryzacjach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukujemy Osób:

  • gotowych do podjęcia pracy w mikroklimacie zimnym,
  • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole,
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawionych na rzetelną realizację zadań i chętnych do nauki,
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej wyrobienia.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • znajomość zasad związanych z obsługą klienta,
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (UDT).

Firma oferuje:

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 3 miesiące - otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Asystent radcy prawnego Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kucharz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Selgros Cash&Carry

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Handel w niedzielę: projekt ustawy w zakresie wynagrodzenia pracowników budzi wątpliwości

    Handel w niedzielę: projekt ustawy w zakresie wynagrodzenia pracowników budzi wątpliwości

    Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,4% wyższe r/r i wyniosło 7485,12 zł brutto. Względem czerwca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.