eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tarnowskie Góry › Asystent radcy prawnego

Kto szuka:

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Sołtysa

Stanowisko:

Asystent radcy prawnego

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • wsparcie w zapewnieniu obsługi prawnej klientów kancelarii,
  • przygotowanie i opiniowanie umów,
  • sporządzania projektów pism procesowych,
  • przygotowania projektów korespondencji z urzędami, instytucjami i organami administracji publicznej,
  • wykonywania innych bieżących obowiązków powierzonych przez radcę prawnego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • ostatni rok lub absolwent studiów prawniczych bądź aplikant radcowski,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • sumienność, pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • możliwość objęcia patronatem,
  • przyjemną atmosferę oraz przyjazne środowisko pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Sołtysa

branże: Prawo