eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0708

Obowiązki:

1. Ewidencja dokumentów i operacji księgowych, w tym co najmniej: ewidencja dokumentów sprzedaży, ewidencja i kwalifikacja dokumentów kosztowych, ewidencja innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych m.in. księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, dokumentów płacowych i innych. Znajomość zasad gospodarki magazynowej i ewidencja operacji magazynowych, ewidencja i rozliczanie transakcji w walutach obcych.
Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT i CIT), zastosowanie wiedzy podatkowej w praktyce oraz kwalifikacja operacji gospodarczych zgodnie z przepisami podatkowymi. Sporządzanie innych sprawozdań, w tym NBP, GUS, wnioski kredytowe, leasingowe itp., sporządzanie list płac i ZUS.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • praktyczne doświadczenie pozwalajace na wykonywanie ww. zadań -min. dwa lata na stanowisku o cechach samodzielnego księgowego (wymagany staż - lata: 2)
  • dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia KpiR i naliczania wynagrodzeń, mile widziane KH
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce
  • biegła obsługa komputera
  • chęci do przyuczenia się do zawodu i do pracy

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: ZWIĄZKOWA 10, 20-148 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MAGAZYNIER (NR 0888) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MONTER MEBLI (NR 0886)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse