PracaOferty pracy Łódź › Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Kto szuka:

MONNARI TRADE S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Lokalizacja:

Łódź, ul. Rzgowska 30

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Zakres obowiązków:
  • Kontakty z galeriami
  • Organizacja eventów w galeriach (konkursy, porady ze stylistą, loterie)
  • Weryfikacja dostępności nośników marketingowych w galeriach handlowych
  • Stały kontakt z kierownikami regionalnymi i salonami w sprawach marketingowych
  • Prowadzenie kalendarzy marketingowych galerii
  • Udział w procesach otwarcia salonów z poziomu marketingu
  • Silna współpraca z działem sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Min 2-letnie doświadczenie w marketingu PR
  • Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu projektów marketingowych
  • Znajomość programu Excel
  • Wysoka kultura osobista
  • Kreatywność, własna inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • Znajomość trendów rynkowych i stosowanych rozwiązań marketingowych
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu, umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • Doświadczenie w branży beauty lub fashion będzie dodatkowych atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dużej znanej firmie modowej.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Premie uznaniowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: MONNARI TRADE S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR