eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Przedstawiciel Medyczny

Kto szuka:

Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Lokalizacja:

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej w tym: laser CO2, laser do depilacji, urządzenia do liftingu, wyszczuplanie i modelowania sylwetki oraz endermologia.
  • Sprzedaż kosmetyków do zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej oraz preparaty po zabiegowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży.
  • Wysoki poziom samodzielności i motywacja do osiągania wysokich wyników.
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian.
  • Umiejętność wykonywania pokazów z wykorzystaniem urządzeń i gotowość do nauki.
  • Wysoki poziom umiejętności pracy z lekarzami.
  • Umiejętność organizowania kongresów i wydarzeń dla lekarzy (pokazy, wyjazdy i edukacja).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z lekarzami i sektorem beauty na stanowisku przedstawiciela medycznego.
  • Wykształcenie wyższe preferowane farmacja, kosmetologia, ratownik medyczny lub pielęgniarstwo.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej.
Mile widziane
  • Dobra znajomość lekarzy dermatologów, stomatologów i okulistów (lekarzy wykonujących zabiegi beauty).

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.
  • Samochód i telefon służbowy.
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.
  • Do dyspozycji psycholog biznesu (wsparcie w rozwoju zawodowym i pomoc w życiu osobistym wpływającym na pracę).
  • Nowoczesny system zarządzania oparty o AI.
Benefity
  • Zniżki pracownicze.
  • Rozwój umiejętności osobistych.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

Przedział zarobków między 5 000 zł - 20 000 zł

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?