PracaOferty pracy Łódź › Pracownik Utrzymania Linii Technologicznej w Zakładzie Przetwarzania Odpadów

Kto szuka:

REMONDIS Sp. z o.o.

Pracownik Utrzymania Linii Technologicznej w Zakładzie Przetwarzania Odpadów

Lokalizacja:

Łódź, Bałuty, Zbąszyńska 6

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń linii,
  • Wykonywanie terminowych przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramami,
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,
  • Aktywne uczestniczenie w usuwaniu zatorów na linii
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • Dbanie o czystość i porządek na hali i placu manewrowym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w branży usług komunalnych mile widziane,
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, planowania, ustalania priorytetów, podejmowania decyzji,
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Trener Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kelner / Kelnerka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: REMONDIS Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł