eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Starsza Księgowa/Starszy Księgowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Starsza Księgowa/Starszy Księgowy

Lokalizacja:

Łódź

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Łódź
NR REF.: 1182106

Dla naszego Klienta – organizacji z branży usługowej – poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Starszej/-ego Księgowej/-ego. Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze pełnej księgowości i chcesz rozwijać się w międzynarodowych strukturach, to ta oferta może być idealna dla Ciebie.

Lokalizacja: Łódź

Twoje następne stanowisko

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości, w tym m.in.:

•    Przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

•    Przygotowanie sprawozdań finansowych

•    Księgowanie faktur, wyciągów bankowych

•    Prowadzenie rejestrów

•    Raportowanie do GUS, NBP, US, ZUS

•    Udział w audytach (przygotowywanie dokumentów, współpraca z audytorami)

•    Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca lub roku w księgach rachunkowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

•    Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii

•    Przynajmniej 3-4 lat doświadczenia w obszarze księgowości

•    Dobra znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych

•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

•    Samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność

•    Zdolności analityczne

•    Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. poziom B1+/B2)

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży usługowej. Organizacja zapewnia przyjazną atmosferę, możliwość nauki i rozwoju, a także pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt