PracaOferty pracy Łódź › Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji

Kto szuka:

ADETRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do obowiązków pracownika należeć będzie:
  • wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych split/vrf/vrv i wentylacyjnych, montaże, samodzielna diagnoza awarii i usuwanie usterek.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w zawodzie min. 1 rok (przeglądy, montaże, naprawy klimatyzacji i urządzeń wentylacyjnych)
  • uprawnienia FGAZ
  • uprawnienia SEP kat. 1,2,3 - mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • zdolności manualne
  • samodzielność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 4.000 do 7.000 netto, B2B od 10.000 do 15.000 zł
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę uzależniona od posiadanych umiejętności i jakości wykonywanej pracy)
  • stabilne warunki zatrudnienia (praca od poniedziałku do piątku)
  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy
  • samochód służbowy z pełnym wyposażeniem
  • udział w szkoleniach autoryzacyjnych
  • możliwość korzystania z pakietu: medycznego, sportowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ADETRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Dział techniczny