PracaOferty pracy Legionowo › Specjalista ds. organizacji produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. organizacji produkcji

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

Zakres obowiązków
Prowadzenie spraw biurowych i administracyjnych związanych z produkcją, w szczególności:

  • Zarządzanie procesem mycia i dezynfekcji (nadzór nad harmonogramem, weryfikacja dokumentacji bieżącej i systemowej)
  • Administracja i kontrola parametrów produkcji
  • Wprowadzanie do systemów rozliczeniowych przepracowanych godzin pracowników
  • Archiwizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Przeprowadzanie analiz laboratoryjnych mąki pszennej – m.in. wilgotność, gluten, wit. C, rozpływalność
  • Tworzenie grafików dla działu produkcji
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, związane z obszarem produkcyjnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności wg wymagań normy BRC oraz PN EN ISO 9001 2001 i systemu HACCP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • Wolne weekendy
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa