eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łęczna › Sprzedawca na dziale mięsnym

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sprzedawca na dziale mięsnym

Lokalizacja:

Łęczna

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa Klientów sklepu na dziale mięsnym,
  • obsługa lady wędliniarskiej oraz krajalnicy,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru,
  • sprawdzanie świeżości oferowanego towaru.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym w godz. 6-22,
  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno epidemiologicznych,
  • znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • pełnoletności.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie zawartą z InterKadra Sp. z o.o.,
  • atrakcyjną stawkę godzinową:
    28,50 zł brutto/h-dla osób uczących się/studiujących,
    27,70 zł brutto/h-dla osób nieuczących się
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • szkolenie wdrożeniowe- brak doświadczenia nie jest więc przeszkodą,
  • opiekę koordynatora z ramienia agencji pracy InterKadra.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż