PracaOferty pracy Łask › Operator Maszyn (produkcja sprzętu AGD)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn (produkcja sprzętu AGD)

Lokalizacja:

Łask

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • ustawianie parametrów maszyn
  • monitorowanie pracy maszyn, kontrola parametrów produkcji
  • identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • współpraca z zespołem produkcyjnym
  • dbanie o porządek na stanowisku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obszarze produkcji związane z obsługą maszyn
  • znajomość obsługi narzędzi ręcznych oraz elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna
  • szkolenie stanowiskowe i wdrożenie nowych pracowników
  • stołówka i dofinansowanie do obiadów
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne na święta (Boże Narodzenie/Wielkanoc)
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.