eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łask › Magazynier z UDT (I WJO), OD ZARAZ

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier z UDT (I WJO), OD ZARAZ

Lokalizacja:

Łask

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • transport materiałów, przewożenie surowców oraz gotowych komponentów pomiędzy różnymi obszarami produkcji
  • załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego
  • zaopatrywanie linii produkcyjnych w niezbędne materiały i komponenty
  • składowanie surowców i gotowych produktów w magazynie wysokiego składowania
  • dbanie o stan techniczny wózka widłowego
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • współpraca z zespołem produkcyjnym
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
  • posiadanie ważnych uprawnień UDT (I WJO)
  • umiejętność precyzyjnego manewrowania wózkiem widłowym
  • efektywne zarządzanie czasem pracy
  • znajomość i rozumienie procesów w zakładzie produkcyjnym
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna
  • szkolenie stanowiskowe i wdrożenie nowych pracowników
  • stołówka i dofinansowanie do obiadów (cena obiadu 5-7 zł).
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne na święta (Boże Narodzenie/Wielkanoc)
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna