eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Senior Hadoop Administrator

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Senior Hadoop Administrator

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszych Klientów z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Senior Hadoop Administratora.

Numer referencyjny: JAOK

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Celem tej roli jest projektowanie, testowanie i utrzymywanie programów oprogramowania dla systemów operacyjnych lub aplikacji, które muszą być wdrożone na końcowym odbiorcy i zapewnienie, że spełniają one parametry kontroli jakości na poziomie 100%.

Wymagania:

  • Doświadczenie praktyczne w zarządzaniu wieloma klastrami Hortonworks. Tutaj kluczową odpowiedzialnością jest rozwiązywanie problemów, utrzymanie i monitorowanie.
  • Znajomość obsługi problemów związanych z HBase, OpenTSDB i Grafaną, aby zapewnić płynny i spójny przepływ danych.
  • Doświadczenie w obszarze Kafka w przetwarzaniu strumieniowym danych.
  • Doświadczenie w wdrażaniu nowych usług, aktualizacji hostów itp.
  • Dobra praktyczna znajomość platformy serwerowej Linux (preferowana Red Hat).
  • Znajomość przynajmniej jednego z następujących języków: GoLang, Java, Python, Shell.

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczny pakiet świadczeń, który można dostosować do własnych potrzeb, obejmujący kartę Multisport, vouchery do sklepów i wiele innych - kafeteria MyBenefit.
  • Pakiet ubezpieczenia premium na usługi medyczne dla pracownika i członków rodziny - Luxmed.
  • Ubezpieczenie na życie i niepełnosprawność dla pracowników i członków rodziny - Generali.
  • Zyskowny Fundusz Dobrowolnego Funduszu Emerytalnego.
  • Świadczenia z funduszy społecznych: premie świąteczne, dodatki na przedszkola, itp.
  • Wydarzenia integracyjne i kulturalne dla pracowników.
  • Program nagród i uznania dla wysokowydajnych pracowników.
  • Premie za polecenie pracowników.
  • Pomoc w relokacji - zakwaterowanie, podróże i inne koszty pokryte.
  • Przyjazna i luźna atmosfera oraz kultura firmy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Informatyka / Telekomunikacja