eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Technik obiektu

Kto szuka:

STRABAG PFS

Stanowisko:

Technik obiektu

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie (nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji: głównie elektrycznych oraz grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych,  wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych na zasadzie ,,złotej rączki’’)
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; zgłaszanie nieprawidłowości
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, zlecanie usuwania awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie  techniczne – preferowane elektryczne
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV;
  • prawo jazdy kat.B – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, karta Multisport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.