PracaOferty pracy Kraków › Pracownik magazynu | Operator wózka UDT | Modlniczka | SUPER ZAROBKI

Kto szuka:

OTTO Work Force

Pracownik magazynu | Operator wózka UDT | Modlniczka | SUPER ZAROBKI

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Pracuj od zaraz dla jednego z liderów branży logistycznej! Świetne stawki + ciekawe obowiązki -> zainteresowany? Zobacz, co zyskasz!

Miejsce pracy: Modlniczka

Stawka: 5500 zł brutto / miesiąc

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową

Benefity:

  • Wynagrodzenie: 5500 brutto (zależne od doświadczenia)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Bonusy i premie uznaniowe
  • Harmonogram zatrudnienia: Praca od poniedziałku do piątku, czasami w weekendy, w systemie 2- lub 3-zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00)
  • Szkolenia stanowiskowe i BHP
  • Możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie u klienta po okresie próbnym (3-6 miesięcy)
  • Wsparcie konsultantów OTTO
  • Rekrutację on-line
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • PEWNE ZATRUDNIENIE W STABILNEJ FIRMIE

Czym będziesz się zajmować?

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Obsługa wózka widłowego
  • Kompletacja
  • Etykietowanie

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki UDT
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie

Zgłoś się już teraz! Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, aby przekazać więcej informacji. A jeżeli zależy Ci na czasie, zadzwoń ->  539 583 552

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Praca fizyczna