eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Młodszy Kupiec marki Wólczanka

Kto szuka:

VRG S.A.

Stanowisko:

Młodszy Kupiec marki Wólczanka

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • współpraca z wybranymi zagranicznymi producentami odzieży,
  • koordynacja produkcji w fabrykach należących do kontrahentów,
  • bieżący monitoring terminowości realizacji dostaw,
  • przygotowanie i bieżąca analiza danych dotyczących oceny dostawców,
  • rozliczanie dokumentów zakupowych, w tym importowych,
  • organizacja wysyłek wzorów, ewidencja przesyłek.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy w dziale zakupu (mile widziana branża Fashion),
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
  • znajomości procedur i dokumentacji stosowanych w imporcie,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia i planowania,
  • umiejętności pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną i ciekawą pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej,
  • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem,
  • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, atrakcyjny program lojalnościowy,
  • platformę do nauki języka angielskiego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: VRG S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy