eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Fundraiser / Fundraiserka

Kto szuka:

STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF

Stanowisko:

Fundraiser / Fundraiserka

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie darczyńców do programu darowizn regularnych UNICEF Polska na ulicach Twojego miasta, w wybranych sklepach, centrach handlowych i usługowych lub domach
  • Udzielanie informacji dotyczących kampanii UNICEF
  • Budowanie relacji z darczyńcami UNICEF
  • Możliwość zarządzaniem własnym zespołem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji i w prowadzeniu dialogu
  • Pozytywna energia i nieschodzący uśmiech z twarzy :)
  • Otwartość na pracę z celem
  • Dyspozycyjność czasowa aby zdecydowanie zaangażować się w projekt
  • Biegła znajomość języka polskiego
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy bezpośredniego kontaktu z klientem lub darczyńcą
  • Zainteresowanie tematyką pomocy humanitarnej

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie ze stałym wynagrodzeniem godzinowym – 40-46 zł brutto + bonus do 1000 zł/miesiąc
  • Możliwość dostosowania grafiku pracy do Twoich potrzeb
  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • Jasną ścieżkę kariery – od junior fundraisera do senior team leadera
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia z zakresu fundraisingu, kompetencji miękkich oraz zarządzania zespołem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF

branże: Organizacje pozarządowe / Wolontariat

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach. Czy to rozwiązanie się sprawdzi?

    Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach. Czy to rozwiązanie się sprawdzi?

    W latach 90 ubiegłego wieku popularne stało się wykorzystanie opcji na akcje w wynagrodzeniach. Taki trend zapoczątkowały firmy z branż technologicznych. Obecnie część firm z tych branż stosuje nową formę wypłaty wynagrodzenia - płace ...

  • Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    Zatrudnianie młodocianych. Co zmieniają najnowsze przepisy?

    30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.