PracaOferty pracy Kostrzyn nad Odrą › INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Lokalizacja:

Kostrzyn nad Odrą

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0389

Obowiązki:

praca w bezpośrednim z zaburzeniami psychicznymi

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, inne, kierunek: zgodny z oferowanym stanowiskiem

Pozostałe wymagania:

  • co najmniej 3 miesiące doświadczenia, wykonywanie czynności związanych z higieną osobistą osób niepełnosprawnych

Miejsce pracy: NIEPODLEGŁOŚCI 17, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV, LIST MOTYWACYJNY, ŚWIADECTWA PRACY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-27

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia