PracaOferty pracy Konstancin-Jeziorna › Magister Farmacji - Konstancin Jeziorna

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Magister Farmacji - Konstancin Jeziorna

Lokalizacja:

Konstancin-Jeziorna

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska Sieć Aptek Głównych z 20 letnim doświadczeniem:

Poszukuje MAGISTRA FARMACJI do Apteki zlokalizowanej w Konstancinie Jeziornej i okolicach

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego oraz ukończonego stażu

- doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Pacjenta

- wiedzy z zakresu działania i dawkowania leków i preparatów OTC

- zaangażowania w pracę

- dokładności, odpowiedzialności

- znajomość programu Kamsoft mile widziana

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w młodym zespole

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej LUXMED i pakietów sportowych MULTISPORT

- możliwość rozwoju poprzez szkolenia produktowe, sprzedażowe

- system premiowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja