eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kielce › ROBOTNIK PLACOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK PLACOWY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/0140

Obowiązki:

Utrzymanie czystości terenów zielonych i utwardzonych na terenie jednostki wojskowej (koszenie trawy, podcinanie żywopłotów, grabienie liści, zamiatanie dróg, placów, chodników, odśnieżanie terenów utwardzonych itp.)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B, C, BE, CE
  • Prawo jazdy T
  • umiejętność prowadzenia ciągnika

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 300, 25-205 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Osoba do kontaktu: Edyta Michalik

Telefon: 606318456

Email: edyta.michalik@sinevia.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-11

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

  • Wolny 12 listopada: jakie skutki dla pracodawcy i pracownika?

    Wolny 12 listopada: jakie skutki dla pracodawcy i pracownika?

    Ustanowienie 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy rodzi konsekwencje dla pracodawców i pracowników. Poniżej przedstawiam skutki, jakie niesie ze sobą ustawa w proponowanym kształcie.

  • Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Pracodawcy nie stronią dziś od wykorzystywania wizerunku swoich pracowników. Trudno się temu dziwić, tym bardziej że – słusznie zresztą – twierdzi się, że pracownicy są najważniejszym zasobem organizacji. Wizerunek pracowników ...

  • Wynagrodzenia w logistyce w 2017 roku

    Wynagrodzenia w logistyce w 2017 roku

    Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie raportu „Wynagrodzenia w logistyce w 2017 roku” wydanego przez Sedlak & Sedlak. Raport powstał w oparciu o Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Uwzględniono w nim dane o płacach 11 962 osób ...

  • Praca online. Oto popularne e-zawody

    Praca online. Oto popularne e-zawody

    Polacy coraz częściej robią zakupy przez internet , wybierają wczasy i konsultują dietę. Zmiany stylu życia tworzą coraz większe możliwości na rynku pracy. Oto popularne e-zawody.

  • Pensje dyrektorów i polityków. Mają władzę i pieniądze?

    Pensje dyrektorów i polityków. Mają władzę i pieniądze?

    Ile zarabiają przedstawiciele ponad 150-tysięcznej armii polskich polityków, wyższych urzędników i dyrektorów zarządzających? Czy pensje mężczyzn rzeczywiście są znacznie wyższe niż kobiet, a sektor prywatny oferuje bardziej intratne ...