PracaOferty pracy Kielce › KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0483

Obowiązki:

obchody, na zmianach nocnych wspomaganie pracy recepcji obiektu, wydawanie kluczy najemcom biur, ochrona parkingu, wpuszczanie petentów na parking, obsługa szlabanu, kontrola osób parkujących. Wpis na listę pracowników kwalifikowanych - wymóg konieczny.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Umowa o pracę cały etat, praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, dyżury po24 h według grafiku, dodatek nocny, możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, umundurowanie, przeszkolenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się na spotkanie z kierownikiem odpowiedzialnym za zatrudnienie.

Miejsce pracy: Piotrkowska 20, 25-510 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-26

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż