PracaOferty pracy Kraków › Stażysta / Stażystka w Dziale E-Commerce

Kto szuka:

VRG S.A.

Stanowisko:

Stażysta / Stażystka w Dziale E-Commerce

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś studentem/ studentką i interesujesz się modą? Chciałbyś/ chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić się w pracy dla znanej marki? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Już teraz masz możliwość odbycia fascynującego stażu w Dziale E-commerce jednej z marek VRG SA. Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wspieranie działań zespołu e-commerce w realizacji kampanii marketingowych i sprzedażowych online,
  • pomoc przy tworzeniu i aktualizacji treści na stronie internetowej, w tym opisów produktów i zdjęć,
  • współpraca z działem marketingu w realizacji działań promocyjnych i kampanii reklamowych online,
  • uczestnictwo w spotkaniach branżowych w celu poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu e-commerce,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności działań e-commerce z ogólną strategią biznesową.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas jeśli:
  • jesteś studentem/studentką lub absolwentem/ absolwentką kierunków związanych z marketingiem, e-commerce lub pokrewnymi,
  • znasz program MS Excel w stopniu średnio zaawansowanym,
  • dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz pracować w zespole,
  • lubisz się uczyć i chcesz rozwijać się w obszarze e-commerce,
  • angażujesz się w powierzone zadania,
  • masz 'lekkie pióro'.

Firma oferuje:

To oferujemy:

  • bezpłatne praktyki, ale w czasie ich trwania zapewnimy zdobycie zarówno wiedzy merytorycznej jak i praktycznego doświadczenia,
  • dostosujemy program praktyk do Twoich oczekiwań - na początku praktyki określamy Twoje zainteresowania,
  • zapewnimy elastyczne godziny praktyk - Ty mówisz, kiedy możesz nas wspierać w zadaniach!
  • zdobycie wiedzy pod okiem dedykowanego opiekuna,
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz profesjonalne wdrożenie do przypisanych zadań,
  • dostęp do platformy językowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Sales manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technik serwisu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: VRG S.A.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże