PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. raportowania i analiz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. raportowania i analiz

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • tworzenie i opracowywanie zaawansowanych raportów, analiz, prognoz
  • definiowanie i aktualizacja danych oraz założeń w systemie analitycznym BI
  • ścisła współpraca z Działem Operacyjnym

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość PowerBI, SQL, SAP
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • gotowość do podróży służbowych
  • mile widziane: wiedza na temat procesów logistycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę w formule zdalnej
  • możliwość dołączenia do firmy o zasięgu międzynarodowym
  • premię roczną
  • premię wakacyjną
  • premię świąteczną
  • dodatkowe premie efektywnościowe

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Konsulting