PracaOferty pracy Katowice › Kucharz i pomoc kuchenna Niemcy Brück

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharz i pomoc kuchenna Niemcy Brück

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NIEMCY Brück

Do obowiązków będzie należało:

  • kucharz - przygotowanie posiłków w stołówce firmowej
  • pomocnik- pomoc kucharzowi, przygotowanie sałatek, przygotowanie warzyw, przygotowanie deserów i małych dań

Oczekujemy:

  • kucharz - wykształcenie lub kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, szczególnie w pracy na stołówce, język niemiecki A2, -Gesundheitspass - wymagana jest książeczka sanepidowska (można wyrobić online)
  • pomoc- język niemiecki A2, -Gesundheitspass - wymagana jest książeczka sanepidowska (można wyrobić online)
  • SAMOCHÓD NA PARĘ LUB 4 OSOBY

Oferujemy:

  • pomocnicy za miesiąc pracy około 1500 euro netto, a kucharze 2000 euro netto (kwota po odjęciu zakwaterowania)
  • zakwaterowanie, dla kucharzy pokój jednoosobowy
  • możliwość pracy w parach, grupach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering