eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Księgowa / Księgowy

Kto szuka:

BES Sp. z o.o.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • analiza i księgowanie dokumentów
  • sporządzenie deklaracji VAT oraz JPK-VAT, CIT
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • współpraca z Klientami
  • współpraca z Urzędami i innymi instytucjami
  • współpraca w zespole

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • min. 3 letniego doświadczenie w pełnej księgowości,
  • znajomości programów Insert mile widziana
  • znajomości pakietu Office,
  • znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,
  • chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.
  • terminowości realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

Oferujemy

  • umowę o pracę - pełen etat
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć
  • możliwość rozwoju w księgowości i w podatkach
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Księgowa / Księgowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Tapicer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: BES Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt