PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Specjalista ds. utrzymania obiektu (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania obiektu (m/k)

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • prace związane z utrzymaniem ruchu w obiekcie,
  • przygotowywanie rocznych planów konserwacji, remontów i przeglądów instalacji/systemów/urządzeń na podstawie analizy sprawności technicznej,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów i urządzeń,
  • koordynacja działań związanych z konserwacją instalacji technologicznych i elektrycznych,
  • diagnozowanie i analizowanie awarii,
  • monitorowanie stanu zapasów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
  • współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami, w tym prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań,
  • wykonywanie drobnych prac elektrycznych,
  • konserwacja urządzeń wodno-kanalizacyjnych,
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektów.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic,
  • uprawnienia SEP G1- E/D,
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane:
  • znajomość ustawy Prawo budowlane oraz przepisów wykonawczych użytkowników budynków w okresie ich eksploatacji,
  • uprawnienia SEP G2- E/D, G3- E/D.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • praca w systemie 1-zmianowym (8.00-16.00),
  • dofinansowanie do Karty MultiSport,
  • opieka medyczna Luxmed,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracowniczy Program Emerytalny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • programy rozwojowe,
  • system premiowania,
  • "Trzynastka".

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł