PracaOferty pracy Gryfice › Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Kto szuka:

Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Gryfice

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane),
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Znajomość SAP (mile widziana),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z kontrahentami,
  • Efektywną organizacje pracy,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Cechy takie jak: samodzielność i zaangażowanie,
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office.

Wymagania stawiane pracownikowi:

To do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Obsługa klienta krajowego i zagranicznego,
  • Realizacja zamówień i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • Planowanie i organizacja wysyłek,
  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej, współpraca z agencjami celnymi
  • Telefoniczne udzielanie informacji i porad dotyczących wyrobów,
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientem,
  • Przyjmowanie zgłoszeń,
  • Obsługa systemu komputerowego (SAP, MDM),
  • Fakturowanie,
  • Tworzenie kodów nowych produktów,
  • Aktualizacja cen produktów.

Firma oferuje:

I będziesz:
  • Miał(a) stałą i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Korzystał(a) z możliwości zakupu naszych produktów z bardzo wysokim rabatem,
  • Miał(a) kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz wiele innych korzyści ze współpracy z nami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż