PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Operator Wózka Widłowego | Darmowy dojazd | Atrakcyjne benefity|

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Operator Wózka Widłowego | Darmowy dojazd | Atrakcyjne benefity|

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Dowożenie surowców wózkiem widłowym

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym 4-brygadowym( 6-14/ 14-22 /22-6)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Z góry ustalony grafik na cały rok kalendarzowy
  • Bezpłatny transport z : Warszawy ( Śródmieście, Dw. Zachodni, Ursus), Żyrardowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Jaktorowa, Milanówka i Brwinowa.
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, opieka stomatologiczna, program emerytalny, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, wyprawka dla dziecka, wyprawka szkolna, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne, pikniki rodzinne, usługi fizjoterapeuty, comiesięczna paczka darmowych kosmetyków
  • Dofinansowanie: do zajęć sportowych, do szkoleń i kursów, do wypoczynku, do wakacji dzieci, do dojazdów do pracy, do posiłków, do nauki języków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna