PracaOferty pracy Gdynia › Analityk - Pracownia Analiz Produktów Nieżywnościowych i Opakowań

Kto szuka:

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Analityk - Pracownia Analiz Produktów Nieżywnościowych i Opakowań

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Rzetelne, wiarygodne i bezstronne wykonywanie badań
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych z uwzględnieniem metod chromatograficznych i klasycznych
  • Dbałość, sprawdzanie oraz prawidłowe stosowanie wyposażenia pomiarowego i badawczego
  • Przestrzeganie zasad ujętych w dokumentacji systemu zarządzania

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, kierunki chemiczne, biotechnologiczne (Politechnika/Uniwersytet)
  • Wiedza w zakresie przeprowadzania analiz zgodnie z systemem jakości PN-EN ISO/IEC 17025
  • Obsługa komputera i znajomość środowiska MS Office
  • Angielski: komunikatywny
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność na pełen etat

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowę zlecenie
  • Dofinansowanie do wydarzeń sportowych
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość uczestniczenia w rekrutacji wewnętrznych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój