PracaOferty pracy Gdańsk › Specjalista / Specjalistka w Wydziale Handlowym

Kto szuka:

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka w Wydziale Handlowym

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za:
  • Aktywne poszukiwanie klientów zainteresowanych najmem lub dzierżawą nieruchomości Spółki w celu ich efektywnego zagospodarowywania,
  • Badanie rynku najmu i dzierżawy nieruchomości w obszarze działania Oddziału,
  • Monitorowanie i analiza stawek czynszowych, zlecanie operatów szacunkowych oraz budowanie i utrzymywanie bazy klientów na potrzeby procesu komercjalizacji nieruchomości,
  • Negocjowanie warunków umów oraz przygotowywanie dokumentów i wniosków niezbędnych do zawarcia umowy najmu i dzierżawy nieruchomości,
  • Inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu zapewnienie ciągłości zagospodarowania nieruchomości.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (obrót nieruchomościami),
  • Znajomości przepisów prawa (Ustawa o gospodarowaniu nieruchomościami, Prawo budowlane, Kodeks Cywilny, Kodeks Spółek Handlowych) oraz zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz wysokich umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Praca na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat,
  • Stabilizacja- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza,
  • Szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów,
  • Rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników,
  • Atmosfera- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel,
  • Benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Regular Backend Developer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Brygadzista

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Polskie Koleje Państwowe S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura