eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Magazynier - sortowanie paczek

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Magazynier - sortowanie paczek

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora wózka widłowego w miejscowości Gdańsk - Kokoszki.

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia - nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek paczek z samochodu dostawczego
  • Sortowanie paczek
  • Sprzątanie stanowiska pracy po zakończeniu zmiany

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • 29 zł/h brutto
  • Umowę zlecenie
  • Pomoc w dojeździe do i z pracy
  • Praca w godzinach 13:00-21:30
  • Lokalizacja: Kokoszki
  • Aplikuj lub zadzwoń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.