PracaOferty pracy Garwolin › Techniczny pracownik produkcji | Możliwość rozwoju

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Techniczny pracownik produkcji | Możliwość rozwoju

Lokalizacja:

Garwolin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

.Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Techniczny pracownik produkcji

Poszukujemy osób o poziomie doświadczenia od juniora do seniora! Zaaplikuj!

Lokalizacja: Garwolin

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i prowadzenie automatycznych linii produkcyjnych
  • Wykonywanie przestawek i regulacji linii produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów związanych z wydajnością/ stratami
  • Zarządzanie pracownikami linii
  • Przyjęcie i rozliczanie materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • Min. pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego - warunek konieczny
  • Znajomość procesu produkcyjnego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność

Godziny pracy:

  • System 3 zmianowy - 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Poniedziałek - piątek

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Coroczne podwyżki wynagrodzenia
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pakiet opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, zwrot części kosztów za bilety o charakterze kulturalno-sportowym, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych)
  • Ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny
  • Świadczenia na święta

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny