PracaOferty pracy Garwolin › Pracownik produkcji | Pilawa | 4500 - 5400 zł brutto | od zaraz |

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Pracownik produkcji | Pilawa | 4500 - 5400 zł brutto | od zaraz |

Lokalizacja:

Garwolin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukasz pierwszej pracy, a może masz już pierwsze doświadczenia związane z produkcją? Jeśli TAK, koniecznie aplikuj na tą ofertę!

Poszukujemy osób do pracy na produkcji w branży chemicznej w Pilawie.

Czym się będziesz zajmować?

Obsługą urządzeń produkcji, nadzorowaniem pracy urządzeń etykietujących, kontrolą jakości gotowych produktów, czyszczeniem maszyn

Czego wymagamy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Chęci do zdobycia nowego doświadczenia
  • Odpowiedzialności

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez Gi Group
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto
  • Premię miesięczną do 20% wynagrodzenia
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zniżki na produkty firmowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Kontrola jakości