eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Ełk › SPRZĄTACZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPRZĄTACZ

Lokalizacja:

Ełk

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/0206

Obowiązki:

Sprzątanie posesji

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B*

Miejsce pracy: Kwiatowa 1, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv, skierwanie z PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Osoba do kontaktu: Witold Sokołow

Telefon: 507979027

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-12

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Jak zacząć szukać nowej pracy po zwolnieniu?

    Jak zacząć szukać nowej pracy po zwolnieniu?

    „Utrata pracy wiąże się z wejściem naszej psychiki w kilka faz. Najwięcej siły i optymizmu mamy do trzech miesięcy po zwolnieniu. To czas, w którym trzeba szukać bardzo intensywnie nowego pracodawcy” – zaleca Aleksandra Pocheć ...

  • Programiści zarabiają coraz więcej. Także na starcie

    Programiści zarabiają coraz więcej. Także na starcie

    Zarobki w IT to temat, który nie od dziś elektryzuje opinię publiczną. O zawrót głowy przyprawiać mogą w szczególności pensje wypłacane programistom i to nie tylko tym doświadczonym, ale również i takim, którzy znajdują się dopiero ...

  • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

    Czy czujemy się lepiej, gdy znajdujemy wytłumaczenie dla swoich porażek? Czy to skuteczna metoda budowania pewności siebie w relacjach zawodowych? – wyjaśnia prof. Dariusz Doliński, psycholog społeczny z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

  • Dokumentacja pracownicza dla ZUS - zmiany od 2019 roku

    Dokumentacja pracownicza dla ZUS - zmiany od 2019 roku

    Z dniem 1 stycznia 2019 r. wejdą w życie przepisy dotyczące nowych zasad prowadzenia akt pracowniczych na potrzeby ZUS. Regulacje pozwolą skrócić obowiązkowy czas ich przechowywania z 50 do 10 lat dzięki elektronizacji. Płatnicy chcący ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku

    W tegorocznej edycji raportu „Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2017 roku” przeanalizowaliśmy wynagrodzenia 1 543 osób z 377 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.