PracaOferty pracy Elbląg › PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO - KONSERWATOR OBIEKTÓW I URZĄDZEŃ SPORTOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO - KONSERWATOR OBIEKTÓW I URZĄDZEŃ SPORTOWYCH

Lokalizacja:

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0718

Obowiązki:

Utrzymanie urządzeń i instalacji we właściwym stanie technicznym zapewniającym sprawną, bezawaryjną i bezpieczną eksploatację.
Naprawa i konserwacja instalacji i urządzeń sanitarnych, elektrycznych i technologii basenowej.
Usuwanie awarii i ich skutków, niezwłoczne ustalenie jej przyczyny. Prowadzenie ewidencji zgłoszonych i usuniętych usterek.
Monitorowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji technicznych.
Monitorowanie i utrzymywanie właściwych parametrów wody zgodnie z obowiązującymi normami.
Wykonywanie drobnych prac remontowych w obiektach.
Trzy zmiany, godziny do uzgodnienia, praca również w soboty i niedziele.
Miejsce pracy: kompleks obiektów basenowych: kryta pływalnia na ul. Robotniczej, CRW Dolinka ul. Moniuszki

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, wiedza i doświadczenie w obsłudze urządzeń technicznych, umiejętność wykonywania podstawowych prac i napraw budowlanych, możliwość pracy na wysokości, umiejętność obsługi komputera, min. 2 lata doświadczenia zawodowego. Mile widziane posiadanie uprawnień E1 do obsługi, konserwacji w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV.

Miejsce pracy: Karowa 1, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering