PracaOferty pracy Elbląg › INSPEKTOR WETERYNARYJNY W ZESPOLE DS. BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

INSPEKTOR WETERYNARYJNY W ZESPOLE DS. BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI

Lokalizacja:

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0766

Obowiązki:

1.Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad zakładami i organami urzędowego badania zwierząt rzeźnych i mięsa.
2.Prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem nad zakładami.
3.Prowadzenie postępowań administracyjnych i egzekucyjnych, przygotowywanie projektów, decyzji, zaświadczeń i innych zgodnie z ustaleniami podjętymi przez kierownika zespołu.
4.nadzór nad eksportem i importem środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego.
5.Pobieranie próbek do urzędowych badań w zakresie bezpieczeństwa żywności i higieny procesu, a także zawartości dozwolonych substancji dodatkowych i substancji pomagających w przetwarzaniu żywności oraz badań środowiskowych,
6.Obsługa programów komputerowych z zakresu bezpieczeństwa żywności pochodzenia zwierzęcego m.in. Traces, e-klient.
I zmiana: pn. 08.00 - 16.00; wt. - pt. 07.00 - 15.00 umowa zastępstwo.
Miejsce pracy: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Elblągu, teren gminy Miasta Elbląg, teren powiatu elbląskiego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe weterynaryjne, prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terenie RP (aktualne zaświadczenie), Znajomość prawa z zakresu: ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej, rozporządzenia w sprawie higieny środków spożywczych, ustawy o produktach pochodzenia zwierzęcego,rozporządzenia nr 853/2004 UE z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. L 139 z 30.04.2004), ustawy o służbie cywilnej. Umiejętność obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego (pakiet MS Office Exel, WORD). Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, samodzielność, komunikatywność i rzetelność. Posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Posiadanie prawa jazdy kategorii B, znajomość języka angielskiego na poziomie B 2 (zaświadczenie lub oświadczenie).

Miejsce pracy: Grunwaldzka 108, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny powinien być podpisany własnoręcznym podpisem, kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, kopia aktualnego zaświadczenia z Izby Lekarsko Weterynaryjnej potwierdzającego prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, oświadczenie o posiadaniu uprawnień do kierowania pojazdami kat. B, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów, kopia zaświadczenia lub oświadczenie potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie B 2. Dodać własny dokument niezbędny o treści: oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Wzór oświadczenia oraz kwestionariusz osobowy jest do pobrania na stronie www.bip.elblag.piwgov.pl Dokumenty muszą być dostarczone w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej na stanowisko inspektora weterynaryjnego w zespole ds. bezpieczeństwa żywności"Powiatowy Inspektorat Weterynarii w ElbląguAl. Grunwaldzka, nr 108, 82 - 300 ElblągNabór do 07.05.2024 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PIELĘGNIARKA SZKOLNA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA PILARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja